Markamız

Tarih boyunca salgın hastalık dönemlerinde kirli havayı temizlemek için ve bazı kültürlerde tıp alanında çeşitli hastalıkların tedavisi için kullanılmış, hoş kokusu ve dinlendirici etkisi ile bilinen Misk(Musk) markamızın doğuş hikayesinde ilham kaynağımız olmuştur.

Hakkımızda

Musk Protective Techonology, insan sağlığını ilke edinmiş yönetim anlayışı ile geçmişten günümüze sürdürülebilir kalite ve hizmet odaklı ticari tecrübelerini birleştirerek, sektör ihtiyaçlarına cevap verecek son teknoloji makinalar ile donatılmış tesisinde, medikal koruyucu ekipmanlar üretmek üzere Gaziantep’te kurulmuştur. Koruyucu sağlık ekipmanları üretimi ile sektöre adım atarak, devam eden yatırım çalışmalarına paralel olarak sektöre yeni ürünler kazandırmayı amaçlamaktadır.

Musk Protective Techonology sadece üretim yapan bir ticari işletme olmak yerine sorumluluklarının bilincinde, insana ve topluma fayda sağlayan, değer sunan ve yaşam kalitesini yükselten bir kuruluş olmayı benimsemiştir. Tercih edilen bir marka olmak, daima prestijli ve saygı duyulan bir adres olmak gibi çok daha makro düzeyde hedefleri olan Musk Protective Techonology, kısacası Türkiye’den tüm dünyaya hizmet sunarken ülke ekonomisi için katma değer üretmeyi, dünya sağlığına hizmet etmeyi ve insanlık için değer üretmeyi ilke edinmiştir.

Kalite anlayışının temelinde insan sağlığı, teknoloji, çevre duyarlılığı ve müşteri memnuniyeti bulunan ve bu dört temel üzerine inşa edilen kalite politikası Musk Protective Techonology’nin yapı taşlarını oluşturmaktadır. İnovatif fikirler geliştiren alt yapısı, sektördeki tüm gelişmeleri takip eden geniş bilgi ağı, ülkesinin geçmiş ve bugünkü tüm değerlerini ve ideallerini benimseyen ve onlara sahip çıkan yönetim anlayışı ve sağlam kontrol mekanizması ile Musk Protective Techonology insan sağlığına faydalı ürünleri sektöre kazandırmayı misyon edinmiştir.

Yol Tarifi Al Hemen Ara