SMETA l SEDEX Denetim Belgesi

İlgili belge, 4-Pillar SMETA denetimini başarıyla tamamlayıp işçi hakları, sağlık ve güvenlik, çevre ve iş ahlakı, üretimde kalite ve takip edilebilirlik alanlarında kurumsal gelişim gösterebilen SEDEX üyeleri arasında yerimizi aldığımızı gösteren belgedir.

FDA EUA

İlgili belge, Amerika Birleşik Devletleri Sağlık Bakanlığı’na bağlı FDA tarafından yayımlanan EUA (Emergency Use Authorization) listesinde yer aldığımızı gösteren belgedir. Detaylı rapor için info@muskmedikal.com adresinden bize ulaşın.

TÜV

İlgili belge, Almanya'da teknik muayene, kontroller ve yönetim sistem belgelendirilmesi için Alman Devleti tarafından yetkilendirilmiş 140 yılı aşkın bir geçmişe sahip bağımsız bir denetim, kontrol ve belgelendirme kuruluşu olan TÜV tarafından yapılan denetim ve testler sonucu ürünün EN 149: 2001 + A1: 2009 standardını karşıladığını gösterir belgedir. Detaylı rapor için info@muskmedikal.com adresinden bize ulaşın.

TÜV HİJYEN VE KİMYASAL TESTİ

İlgili belge, ürünün 9 farklı parametrede yapılan kimyasal testlerinin tamamını başarıyla tamamladığını gösterir belgedir. Detaylı rapor için info@muskmedikal.com adresinden bize ulaşın.

INTERTEK TEST RAPORU

İlgili belge İngiltere merkezli 136 yıllık geçmişe sahip 100'den fazla ülkede 1000’den fazla laboratuvar ve ofisi bulunan dünyanın en güvenilir güvence, denetim, ürün testi ve sertifikasyon şirketlerinden olan İntertek tarafından ürünün EN 149: 2001 + A1: 2009 standardını karşıladığını gösterir belgedir. Detaylı rapor için info@muskmedikal.com adresinden bize ulaşın.

MNA CE MODÜL B

İlgili kalite belgesi ürünün FFP2 sınıfında yer aldığını belirleyen ilk onay belgesidir. Detaylı rapor için info@muskmedikal.com adresinden bize ulaşın.

MNA CE MODÜL C2

İlgili kalite belgesi ürünün test yoluyla sürekli gözetiminin yapıldığını ve süreci başarı ile tamamladığını gösteren belgedir. Detaylı rapor için info@muskmedikal.com adresinden bize ulaşın.

ISO 9001:2015

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, etkili bir kalite yönetim sistemini ifade eden bir standarttır. Uluslararası Standartlar Teşkilatı ISO tarafından üretilmiş olan kuruluşların kalite yönetim sistemi'nin şartlarını ve yapısını nlatan temel standart ISO 9001:2015 revizyon kalite standardıdır.

ISO 13485:2016

ISO 13485, ISO kurumu tarafından yayımlanan, mevzuat amaçları bakımından şartlar başlığına sahip medikal cihaz üreticilerine uygulanabilen kalite yönetim standardıdır.

Yol Tarifi Al Hemen Ara